Opinie naszych klientów

★★★★★

Jakiś czas temu zakończyliśmy z żoną budowę domu w Gdańsku (Dom w Daliach III). Skorzystaliśmy z kompleksowej usługi firmy z Gdyni ( ABIKON). Panowie mają dużą wiedzę praktyczną i są bardzo na poziomie - odbiegają od typowego "fachowca". Możemy ich z czystym sumieniem polecić dla tych, którzy podobnie jak my nie chcą mieć wiele problemów w trakcie budowy i po jej zakończeniu.

Rafał z Gdańska

★★★★★

Chciałbym podzielić się swymi pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy z firmą Abikon z Gdyni. Zbudowali mi cały dom wg dostarczonego projektu. Budowa szła szybko i elastycznie mimo niezależnych od obu stron przeciwności losu. Mieszkam w nim już ponad rok.

YANOOSH111

★★★★★

Jako, że budowa domu to nie tylko lepienie cegieł w całość, ale także suma relacji międzyludzkich, mogę polecić firmę ABIKON z Gdyni, która budowała nasz dom w Gdańsku Osowie. Dom ma się dobrze i co ważniejsze, my także.

Osowianka

★★★★★

Firma ABIKON zadaje kłam przekonaniu, że inwestycje budowlane są dla ludzi o mocnych nerwach. Z czystym sumieniem wystawiam opinię celującą.

Adam

★★★★★

Dużym plusem jest ogromna zdolność organizacyjna kierownictwa firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ABIKON i z czystym sumieniem możemy polecić ją innym inwestorom jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę.

Agnieszka i Michał

Zostaw nam swój numer, 
a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Phone Image
+48 601 290 290
+48 58 573 25 00

    This will close in 100 seconds