O Firmie

O Firmie

ABIKON to zespół fachowców o ugruntowanej pozycji zawodowej, których połączyła pasja i którzy lubią to, co robią. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, a także wysokie kwalifikacje, dlatego też nie boimy się mówić, że jesteśmy najlepsi w naszej branży. A że jesteśmy trochę nieskromni? Mamy powody, by tak myśleć, co więcej - posiadamy na to dowody - nasze realizacje oraz opinie naszych klientów.


ABIKON oferuje profesjonalną i kompleksową obsługą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, jakim jest budowa, remont czy przebudowa budynku. Doradzamy i oferujemy pomoc w wyborze rozwiązań technologicznych i materiałowych, stawiamy dom, wręczamy klucze.


W ABIKON wykonujemy swoją pracę kompetentnie, odpowiedzialnie i niezawodnie. Dlatego nasze realizacje są na najwyższym poziomie. Udowadniamy to od chwili, kiedy powstał ABIKON - od 2005 roku.

CO MAMY DO ZAOFEROWANIA

 • Doradztwo

  doradzamy i oferujemy pomoc w wyborze rozwiązań technologicznych i materiałowych.

 • Budowa Domów

  Budujemy domy jedno- i wielorodzinne w powierzonym zakresie.

 • Obsługa Budowlana

  Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie budowy.

 • Usługi Remontowe

  Specjalizujemy się również w remontach i przebudowie budynków.

 • Prace Wykończeniowe

  Możesz na również powierzyć wykończenie swojego domu.

 • Izolacje

  Naprawimy każdą izolację lub wykonamy ją od nowa.

ABIKON W Liczbach

10

Ponad 10 Lat Na Rynku

60

Ponad 60 Realizacji

15.000

Ponad 15.000 m² realizacji

Opinie

Rafał (Gdańsk)

Jakiś czas temu zakończyliśmy z żoną budowę domu w Gdańsku (Dom w Daliach III). Skorzystaliśmy z kompleksowej usugi firmy z Gdyni (ABIKON). Panowie mają dużą wiedzę praktyczną i są bardzo na poziomie - odbiegają od typowego obrazu "fachowca". Możemy ich z czystym sumieniem polecić dla tych, którzy podobnie jak my nie chcą mieć wiele problemów w trakcie budowy i po jej zakończeniu. Kontakt do jednego z współwaścicieli (Bartek Łojek tel. 602-638-608).


*Prosze pamiętać, że aktualne numery kontaktowe do firmy ABIKON podane są w zakładce kontakt.

Wojciech (Gdynia)

Witam, mogę polecić firmę ABIKON z Gdynii z Ul. Dworcowej 11/6. Robiłem u nich projekt indywidualny - niedrogo, sumienni, rzeczowi - wszystko tak jak chciałem. W Gdyni nie znalazłem nikogo lepszego.


*Prosze pamiętać, że firma ABIKON swoją siedzibę ma w Sopocie, na ulicy Armii Krajowej 116/17.

Janusz (Gdańsk Osowa)

Witam szanownych forumowiczów, Chciałbym podzielić się swymi pozytywnymi doświadczeniami ze współpracy z firmą ABIKON z Gdyni. Zbudowali mi cały dom wg dostarczonego projektu. Budowa szła szybko i elastycznie mimo niezależnych od obu stron przeciwności losu. Mieszkam w nim już ponad rok. I rzecz chyba najbardziej przekonująca - reklamowana przeze mnie poważna usterka tarasu została naprawiona bez zastrzeżeń mimo iż wymagała praktycznie przebudowy całego tarasu. Po prostu polecam.

Anna (Gdańsk Osowa)

Witam, Pewnie powinnam żałować, że dopiero niedawno odkryłam to forum, gdyż budowę domu właściwie już zakończyliśmy (pozostała jedynie kosmetyka wnętrz). Nie mam jednak powodu do zmartwień, bo właśnie dzięki analizie forum uświadomiłam sobie, że miałam sporo szczęścia do wykonawców. Zawsze łatwo poleca się konkretnych fachowców, ale tylko Ci, którzy "się budują" wiedzą jak trudno pochwalić kogoś za kompleksowe zbudowanie domu. Poszczególne ekipy fachowców mogą zasługiwać na pochwałę, ale one zawsze odpowiadają za określone prace i niezależnie jak dobrze wykonają swoją robotę nie zagwarantują bezpieczeństwa i solidności całego domu. Jako, że budowa domu to nie tylko lepienie cegieł w całość, ale także suma relacji międzyludzkich, mogę polecić firmę ABIKON z Gdyni, która w roku 2006 budowała nasz dom w Gdańsku Osowie. Dom ma się dobrze i co ważniejsze, my także. Jedyną firmą, na którą zdecydowałliśmy się poza zakresem umowy z ABIKON'em była firma STOLMAR z Gdańska Zaspy, bo chcieliśmy, żeby okna były z OKLANDu (reprezentowanego przez STOLMAR), bo w naszym starym mieszkaniu okna od tego producenta służyły nam bez najmniejszych zastrzeżeń ponad 14 lat (teraz będą służyć jeszcze następnym mieszkańcom). Życzę wszystkim "budującym się" pomyślnego i szybkiego wykończenia budów bez wykończenia siebie. Pozdrawiam serdecznie.

Magdalena (Gdynia)

Firma ABIKON z siedzibą w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 116/17 była wykonawcą rozbudowy i modernizacji Labolatorium Protetycznego w Firmie LABSTORY Technika Dentystyczna Magdalena Bogusławska w Gdyni przy ul. Inżynierskiej 76A w terminie od 1 października 2014 do 15 stycznia 2015 roku.

Zakres prac obejmował roboty budowlane konstrukcyjne żalbetowe, murowe, izolacyjne oraz roboty budowlane wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne Labolatorium.

Prace realizowane były sprawnie z należytą starannością i zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma ABIKON wykazała się szczegółowymi umiejętnościami organizacyjnymi i bogatym doświadczeniem zawodowym. Jest solidnym i bardzo zaangażowanym partnerem.

LABSTORY Technika Dentystyczna poleca z satysfakcją i pełnym przekonaniem wszystkim inwestorom Firmę ABIKON jako wykonawcę robót budowlanych.

Adam (Gdańsk)

Od kilku lat współpracuję z firmą ABIKON przy przedsięwzięciach budowlanych, które obejmowały budowę domu jednorodzinnego i przebudowę lokalu mieszkalnego na lokal użytkowy na podstawie przekazanej dokumentacji projektowej. Z przebiegu budowy jak i ostatecznego efektu jestem bardzo zadowolony.

Klienci tej firmy liczyć mogą na bardzo rzetelną, szczegółową wycenę każdego etapu, a nawet elementu planowania budowy. Mogą liczyć na poradę w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, a przede wszystkim, na jakość wykonania i terminowość budowy.

Wielokrotnie słyszałem od znajomych o stresach jakie przeżywali podczas własnych inwestycji budowlanych. U mnie wszystko przebiegło bez zbędnych emocji i mogę stwierdzić, że firma ABIKON zadaje kłam powszechnemu przekonaniu, że inwestycje budowlane są dla ludzi o mocnych nerwach.

Z czystym sumieniem wystawiam ocenę celującą.

Jeżeli w przyszłości będę potrzebować firmy budowlanej ponownie wybiorę firmę ABIKON.

Agnieszka I Michał (Koleczkowo)

Firma ABIKON była wykonawcą naszego domu w Koleczkowie. Oferowała nieocenioną pomoc w zakresie różnych rozwiązań technicznych i budowlanych oraz załatwianiu formalności związanych z budową.

Dużym plusem jest ogromna zdolność organizacyjna kierownictwa firmy. W pełni zapewniony nadzór i kontrola kierownika budowy, co miało przełożenie na jakość wykonywanych robót oraz dyscyplinę na budowie. Budowa była odpowiednio zabezpieczona i panował na niej porządek.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ABIKON i z czystym sumieniem możemy polecić ją innym inwestorom jako rzetelnego i wiarygodneggo wykonawcę.

Małgorzata I Piotr

Współpracowaliśmy z firmą ABIKON, przy generalnym remoncie czterokondygnacyjnego budynku w Gdyni Orłowie. ABIKON wykonał dla nas ponowną izolację fundamentów (przy okazji odnaleziono pociski moździerzowe z okresu II wojny światowej), położenie nowego pokrycia dachowego i odbudowanie kominów.

W budynku prace polegały na całkowitym remoncie/położeniu od nowa takich elementów jak : tynki, przeniesienie ścian, całkowita wymiana instalacji hydraulicznej, gazowej i elektrycznej, zabezpieczenie fundamentów od środka i wykonanie wylewek na poziomie przyziemia.

Dzięki dobrej organizacji i współpracy wszystkich ekip, które były nadzorowane przez ABIKON ten etap remontu (a jak wiadomo remont starego budynku jest dużo cięższy niż budowa czegoś od podstaw) zakończył się sukcesem!