Newsy

Spis Najważniejszych Aktualności

Kwiecień 2016

Od ponad czterech lat jesteśmy jedynym wykonawcą prac budowlanych w województwie pomorskim, który wdrożył i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001.
Zobacz certyfikat

Marzec 2016

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy certyfikat FIRMY GODNEJ ZAUFANIA. Cieszy nas to ogromnie, tym bardziej, że to już prawie 11 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zobacz certyfikat

Styczeń 2016

Ciągle się rozwijamy i dbamy o Państwa wygodę - wspólnie z firmą VanFisk stworzyliśmy nową stronę internetową, dostosowującą się do urządzeń mobilnych, która z pewnością przypadnie wszystkim Państwu do gustu. Zapraszamy do przeglądania wszystkich działów, do sprawdzenia naszych nowych realizacji, a także do wyceny Waszego projektu domu.Listopad 2015

W ostatnich dniach listopada 2014 roku odbył się w naszej firmie kolejny audyt certyfikacyjny. Na jego podstawie został przedłużony Certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie „Wykonawstwo, koordynacja i nadzór robót budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, którego posiadaczem jesteśmy nieprzerwanie od 2011 roku.

Lipiec 2015

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu firmowego na Facebook'u!. Mżna tam znaleźć ciekawe zdjęcia z naszych obecnych realizacji, najświeższe aktualności, a także wiele innych. Śledźcie nasze działania w sieci i bądźcie na bieżąco z firmą ABIKON.

Czerwiec 2015

To już 10 lat budujemy, remontujemy, modernizujemy, wspieramy, doradzamy, pomagamy, załatwiamy, wyręczamy… Z pewnością nie jesteśmy już młodzi, ale doświadczenia na pewno nam nie brakuje. Dziękujemy za te 10 lat!